Taşhangar Hakkında

Taşhangar Hakkında

Taşhangar Spor Salonu

İlk olarak 2010 yılında Edirne halkına fitness hizmeti vermek için kapılarını açmış olup; kendine has olan tarzı, mimari yapısı ve otantik havası ile profesyonel bir fitness hizmeti vermenin gurur ve ihtişamını yaşamıştır.

Pandemi döneminde bir süreliğine hizmete kapalı hale gelen salon 19.09.2022 tarihinde kapılarını tekrar üyelerine açmıştır.

Taşhangar; hizmet, misyon ve vizyon anlayışını en üst seviyeye taşıyarak siz değerli Edirne halkına kaliteli bir egzersiz programı sunmayı amaç edinmiştir.

İçerisinde Türkiye ve Dünya’nın en iyi ekipmanlarından oluşan fitness parkuru, kapalı basketbol sahası, fonksiyonel antrenman alanı, boks ringi, bireysel ve grup egzersizleri stüdyoları bulunan salonumuzda profesyonel eğitmen kadromuz eşliğinde sizleri hareketli ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmakta kararlıyız.

Hayatın Ritmini Taşhangar'da Yakala!


Tesisimiz hafta içi 07.00-23.00, Cumartesi günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır.

En iyi antrenörün bile iyi bir antrenöre ihtiyacı vardır misyonu ile; sizlere bir süreliğine egzersiz yaptırmak değil bu hareketi yaşam tarzı haline getirmeyi vizyon ediniyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm soru, bildirim ve düşünceleriniz için; 0544 324 5330

Saygı ve sevgilerimizle.

Taşhangar

Taşhangar

Taşhangar Spor Salonu

Galeri

ERTELEMEKTEN VAZGEÇ

Hayatını Değiştirmeye Hemen Bugün Başla

Değişim senin elinde, özel eğitmenler eşliğinde sıkı bir programla istediğin görünüme ulaşmak için vakit kaybetme.